Dikey Perde

İletişim
dikey perde modelleri


Dikey Perde

Dikey Perde, pencerelerin örtülmesi için çok amaçlı bir opsiyondur. PVC dikey perde ile, pratik pencere örtüm yöntemi, kanatları arzu edilen açıya döndürmek suretiyle, oda içindeki ışık ve gölgeyi ayarlama olanağı tanır. Aynı zamanda, dikey perde ile, herhangi bir manzaradan istifade etmek için pencereden çekilebilir veya gerektiğinde tam bir gizlilik elde etmek için tamamen kapatılabilir.

PVC dikey perdede bir çok renk çeşidi mevcuttur. Dikey perdeler hemen hemen tüm pencerelere uyum sağlar. PVC dikey perde adını bantardan alır. Genellikle ofislerde uygulanır.

Işıktan istediğiniz kadar yararlanabilir güneşi gerektiği kadar alır veya ışığa yön verirsiniz. PVC dikey perdenin kullanımı ve temizliği oldukça basittir.Genellikle umumi ve tozlu mekanlarda ,temizliği kolay olduğu için tercih edilir. Hastane, dersane,laboratuar, kamu ofis binalarında, askeri birliklerde, okullarda PVC dikey perde yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Perdenin dikey bantları, mekanda genişlik hissi uyandırır. Dikey perde, güneşi yönlendirebilen tek perdedir. Bantları toplanabilir ve kendi etrafında dönebilir. Kumaş dikey perdelerde oldukça fazla renk çeşidi ve kumaş modeli vardır.